מדריך "התשובה" - דו"ח מיוחד!
7 השאלות השכיחות ביותר בקרב מנהלים ובכירים המחפשים את התפקיד הבא
איך הכל התחיל?
כידוע "דפי האינטרנט" מלאים באינפורמציה לייעול ושיפור תהליכי חיפוש ומציאת עבודה, הרבה מאד טיפים ועצות, חלקם רלוונטיים יותר למנהלים ובכירים המחפשים את האתגר הבא וחלקם פחות. מה שבטוח האינפורמציה פזורה לה במרחבים הווירטואליים ולעיתים יוצרת בלבול, וחיפוש אינסופי בניסיון למצוא את התשובה המתאימה. לפיכך, יצרתי פלטפורמה מיוחדת שאפשרה למנהלים ובכירים בתהליך חיפוש עבודה לשאול שאלות שלא קיבלו עליהן מענה והתייחסות, להציג דילמות מטרידות, ולהעלות בעיות איתם מתמודדים ללא הצלחה. קיבלתי עשרות פניות. שאלות, דילמות ובעיות שעולות במהלך תהליך חיפוש התפקיד הבא. ביניהם:
"איך מצליחים לייצר פגישה עם המעסיק הפוטנציאלי?" "איך מייצרים הזדמנויות כשאין הזדמנויות?" "מה עושים כשאין מספיק קשרים?" "איך אני מבדל את עצמי מול המתחרים?" "כמה זמן ייקח לי למצוא את התפקיד הבא?" ועוד
באופן שאינו מפתיע חזרו על עצמן מספר שאלות, אמנם הסיפור המקדים שונה ואישי אבל השורה התחתונה, אחת היא. מעניין עוד יותר, במהלך 15 השנים בהן אני מלווה מנהלים ובכירים בחיפוש האתגר הבא, ובכובעים שונים. אמנם התקופות שונות ומביאות איתן בשורה והתייחסות אחרת אך השאלות, כאבן דרך, נותרות בעינן.
החלטתי לארוז את השאלות בפורמט מיוחד ואתם מקבלים את ה-כ-ל "כאן ועכשיו"! הקץ לבלבול ולחיפוש האינסופי בניסיון למצוא עוד תשובה!
בעת הזו, למרות חוסר היציבות, אי הוודאות וסימני השאלה המרובים,
משרות ניהוליות ובכירות פותחות את שעריהן לגיוס, וייתכן כי אחת מהן מתאימה לך! "התשובה" – הדוח המיוחד, מטרתו לתת לך מענה מידי לשאלות בוערות שלא קיבלו מענה או התייחסות, לסייע לך לפעול מידית ובצורה מיטבית, ולהשיג את התפקיד שמחכה לך!
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן